Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

SIKÇA SORULANLAR

Üretim

Üretim Süreleri Nelerdir ?

Üretiminiz gerçekleştirmiş olduğumuz tüm basılı ürünlerin kendine has basım süreleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra üretim sürelerimiz müşterilerimiz tarafından belirlenen seçeneklerde sunmaktayız. Express Üretim ile 1 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya teslim imkanı sunmaktayız.

Resmi Tatiller ve Hafta Sonları

Haftanın 5 İş günü üretimimiz bulunmaktadır.  Hafta sonu yada resmi tatil süresi içerisinde verilen siparişlerde tatil süresi bitimi ilk iş günü 1. gün olarak referans alınmalıdır.

Kargo Süreleri

Üretimde sunmuş olduğumuz süreler teslimat süresi hariç sürelerdir. Teslimat süreçleri firmamız dışında gelişmektedir. Batı şehirlerine 1 iş günü, doğu illerine ise 2 iş gününde genelde teslimatlar yapılmaktadır. Bu süreler kargo şirketi tarafından değişkenlik gösterebilir.

Grafik ve Tasarım

Basım İçin İdeal Dökümanlar Nelerdir?

Başarılı bir basım işlemi için lütfen bizim sunmuş olduğumuz hazır basılı şablonları referans alınız. Bunun yanı sıra hazırlanan dökümanların vektörel olması ve renk kanallarının CMYK olması, tasarım dökümanı içerisinde yer alan görsellerin 300 DPI çözünürlüğe sahip olması başarılı bir basım için yeterlidir.

Taşırma Payları

Taşırma payları ( blend ) hazırlanan dökümanlarda 3 mm her yönünden pay bırakılması kesim işlemi esnasında yeterli bir tolerans sağlayacaktır.