Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

A4 Föy


90 gr. Parlak Kuşe
115 gr. Parlak Kuşe
170 gr. Parlak Kuşe
Tek Yüz
Ön / Arka
1000
2000
5000
10000
Seçimi temizle

Seçimi temizle

A4 Föy üretim süresi 4 işgünüdür.

Net ölçü 210×297 mm ‘dir.

Föyler 90 gr. , 115 gr. yada 170 gr. parlak kuşeye renkli olarak Tek Yüz veya Ön/Arka seçeneğinize göre basılır.

Föy Nedir?

Föy, reklam sektörünün en önemli unsurlarının başında gelir. Yeni ürün tanıtımı yapmak, kampanyalar hakkında bilgi vermek ya da sadece markanın bilinirliğini arttırmak için başvurulabilecek en basit yolların başında gelen dijital ve ofset föyleri, araştırmalara göre en etkili yöntemlerdendir.

Föylerde amaç, potansiyel müşterileri yeni ürünlerden ya da indirim kampanyalarından haberdar etmek olduğu kadar marka hakkında hiçbir fikri olmayan insanları da ürünlere çekebilmektir. Bunun için de föy hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. El ilanı örnekleri incelendiği zaman görülür ki en doğru el ilanları, görselliğe ilk bakışta dikkat çekecek kadar önem vermelidir. İlgi çekici ya da marka ile özdeşleşmiş renkler ve şekiller burada önem taşır.

Föy hazırlarken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise tanıtılan ürünlerin ya da kampanyaların net bir dille anlatılmış olmasıdır. Müşteri, el ilanına baktığı an ürüne odaklanabilmeli, uzun cümlelerin ya da gereksiz ayrıntıların arasında dikkatinin dağılması önlenmelidir. Föy dağıtımındaki amaç, müşterinin ilgisini mağazaya ve ürüne çekmek ise bütün yoğunluk buna verilmelidir. Yani föy mağazanın kapısından içeri girmeye teşvik edici olmalıdır. Rekabet ortamının yoğun olduğu sektörlerde el ilanları önemli yer tutar. Gıda, tekstil, kozmetik, yardımcı eğitim gibi rekabetin yoğun olduğu alanlarda hem yeni sezon ürünleri hem de dönemsel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için kullanılabilen el ilanları, aynı zamanda marka-isim bilinirliğini arttırmak ve sürekli akılda kalmak için de kullanılır. Föyde amaç rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük bir dilimi kapmaktır. El ilanları görsel olarak çekici, içerik olarak sade ama doyurucu olarak hazırlanan dijital ve ofset el ilanları, daha geniş bir kitleye hitap etmek için yüksek sayılarda basılmalıdır. Bu, sokaklarda ya da stantlarda dağıtılan föylerin kısa sürede bazen sadece bir günde binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için gereklidir.

Kağıt

90 gr. Parlak Kuşe, 115 gr. Parlak Kuşe, 170 gr. Parlak Kuşe

Baskı Yönü

Tek Yüz, Ön / Arka

Basım Adedi

1000, 2000, 5000, 10000

  1. Nihal

    Says:

    Ürünler elime geçti,emeğinize ve ilginize teşekkürler,baskı yaptıracak arkadaşlarıma hemen tavsiye ettim :)

Yorum Yap