Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

Insert (Sayfalı Broşür)


A5
A4
8 Sayfa
16 Sayfa
90 gr. Parlak Kuşe
115 gr. Parlak Kuşe
1000
2000
5000
10000
Seçimi temizle

Seçimi temizle

Insert (Sayfalı Broşür) Basım Türü ön/arka RENKLİ Baskıdır.
INSERT baskılarında 90 gr. yada 115 gr. Parlak Kuşe kağıt kullanılmaktadır.
Insert (Sayfalı Broşür) cilt uygulama olarak TEL DİKİŞ yapılmaktadır.

Insert (Sayfalı Broşür) Nedir ?
Insert, hedef müşteri kitlesine ulaşılması bakımından ilk sıralarda yer alır. Sayfalı Broşürler, müşteriye firmanın varlığını duyurma, etkili ve doyurucu ürün ya da kampanya bilgileri verme ve firma bilinirliğini arttırma gibi amaçlarla kullanılır.

Insert hazırlama ve dağıtımında amaç, firmanın faaliyet yürüttüğü alandaki ürünleri ya da hizmetleri hakkında net bilgiler vererek müşterinin ilgisini çekmektir. Bu yolla hem ürünler ve hizmetler hakkında müşteri bilgilendirilir hem de kampanyalar ve yenilikler duyurulur.

Müşteriye görünen yüzünüz, sizi anlatan reklam aracı olan broşür basımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Özen isteyen bu noktalar, en az ürünleriniz ya da hizmetleriniz kadar önemlidir. Çünkü ticaretin altın kurallarından biri ürünü ya da hizmeti nasıl sunduğunuzdur. Müşterinin dikkatini çekmek, onun aklında firmanızın yer tutmasını sağlamak en büyük hedef olmalıdır.

Genellikle A4 ve A5 ebatlarında olur. Reklam ürünlerinin genelinde olduğu gibi broşürlerde de boyutlar önemlidir. Ayrıca broşür fiyatları da boyutlara göre değişir.

Sayfalı Broşür tasarımlarında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de görselliktir.Basımı genellikle 115gr. kuşe kağıda yapılır ancak ekonomik bir seçenek olarakta 90 gr. kuşe kağıtta tercih edilebilir. Ayrıca broşür baskısı yaparken tasarımına da özen göstermek gerekir. Broşür örnekleri incelendiği zaman da görülebileceği gibi dikkat çekici renklerin kullanıldığı broşürler müşterinin aklında daha kalıcı etkiler bırakır ve daha yüksek oranlı dönüşler sağlanır. Son olarak sayfalı broşürlerde müşterilere verilecek bilgiler ilgi çekici olmalıdır. Gereksiz ayrıntılar yerine en kısa anlatımla en çok bilgi vermek hedeflenmeli, ürünün ya da kampanyanın en büyük özelliği ön plana çıkarılmalıdır.Genellikle A4 ve A5 ebatlarında olur. Reklam ürünlerinin genelinde olduğu gibi broşürlerde de boyutlar önemlidir. Ayrıca broşür fiyatları da boyutlara göre değişir.Genellikle A4 ve A5 ebatlarında olur. Reklam ürünlerinin genelinde olduğu gibi broşürlerde de boyutlar önemlidir. Ayrıca broşür fiyatları da boyutlara göre değişir.

Basım Ölçüsü

A5, A4

Sayfa Sayısı

8 Sayfa, 16 Sayfa

Kağıt

90 gr. Parlak Kuşe, 115 gr. Parlak Kuşe

Basım Adedi

1000, 2000, 5000, 10000

Henüz yorum yapılmadı.

İlk yorumlayan siz olun: “Insert (Sayfalı Broşür)”