Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

Kapı Askısı ilanı


1000 Adet
3000 Adet
6000 Adet
Seçimi temizle

Seçimi temizle

Kapı askısı ilan  Basım Türü Ön/Arka Renkli Baskıdır.

Tüm KAPI ASKISI ilan baskılarında 170 Gram Parlak Kuşe kağıt kullanılmaktadır.

Net ölçü: 9 x 21 cm

El ilanları size kapı kollarına asılabilir şekilde, örnek resimdeki gibi özel kesimi yapılmış olarak 5 işgününde kargoya verilir.

Kapı Askısı İlan Nedir?
Kapı Askısı ilanı, reklam sektörünün en önemli unsurlarının başında gelir. Yeni ürün tanıtımı yapmak, kampanyalar hakkında bilgi vermek ya da sadece markanın bilinirliğini arttırmak için başvurulabilecek en basit yolların başında el ilanları, araştırmalara göre en etkili yöntemlerdendir. İlanlarının dağıtımını ve hedef kitleye ulaşımını kolaylaştırmak amacı ile kapı askısı el ilanı baskı hizmetini size sunmaktayız.

Kapı askısı ilanlarında amaç, potansiyel müşterileri yeni ürünlerden ya da indirim kampanyalarından haberdar etmek olduğu kadar marka hakkında hiçbir fikri olmayan insanları da ürünlere çekebilmektir. Bunun için de kapı askısı ilanı hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Kapı askısı örnekleri incelendiği zaman görülür ki en doğru el ilanları, görselliğe ilk bakışta dikkat çekecek kadar önem vermelidir. İlgi çekici ya da marka ile özdeşleşmiş renkler ve şekiller burada önem taşır.

El ilanı hazırlarken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise tanıtılan ürünlerin ya da kampanyaların net bir dille anlatılmış olmasıdır. Müşteri, el ilanına baktığı an ürüne odaklanabilmeli, uzun cümlelerin ya da gereksiz ayrıntıların arasında dikkatinin dağılması önlenmelidir. Dağıtımındaki amaç, müşterinin ilgisini mağazaya ve ürüne çekmek ise bütün yoğunluk buna verilmelidir. Yani mağazanın kapısından içeri girmeye teşvik edici olmalıdır. Rekabet ortamının yoğun olduğu sektörlerde el ilan ları önemli yer tutar. Gıda, tekstil, kozmetik, yardımcı eğitim gibi rekabetin yoğun olduğu alanlarda hem yeni sezon ürünleri hem de dönemsel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için kullanılabilen el ilan ları, aynı zamanda marka-isim bilinirliğini arttırmak ve sürekli akılda kalmak için de kullanılır. amaç rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük bir dilimi kapmaktır. görsel olarak çekici, içerik olarak sade ama doyurucu olarak hazırlanan el ilanları, daha geniş bir kitleye hitap etmek için yüksek sayılarda basılmalıdır. Bu, sokaklarda ya da stantlarda dağıtılan ilanlarının kısa sürede bazen sadece bir günde- binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için gereklidir.

Baskı Adedi

1000 Adet, 3000 Adet, 6000 Adet