Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

Kartvizit


Seçimi temizle

Kartvizit ölçüsü 52×84 mm olarak standarttır.

Kartvizit Basım Türü 250 gr. Amerikan Bristol için sadece tek yüz / 350gr. Mat Kuşe ön-arka seçeneklidir.

280gr. Tuale Kağıt için tek yüz ve ön/arka seçeneklidir. Tuale desenli kağıtta selofan yoktur.

Kartvizit üzerine 250 gr. Amerikan Bristolde PARLAK SELOFAN / 350 gr. Mat Kuşede ise MAT SELOFAN uygulanmaktadır.

Sıvama Kartvizit 700gr. ‘a ön/arka mat selofan ve kabartma laklıdır.

En az sipariş miktarı 1000 adettir. Daha fazla adet isteği için 1000 adedin katları şeklinde sipariş ürün adedini çoğaltarak sepete ekleyebilirsiniz.

Kartvizit üretim süresi 6 işgünüdür.

Kartvizit Nedir?
Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Adı yazan kişi bir firmada çalışıyorsa kartın üzerinde tam adı, şirketteki pozisyonu, iletişim bilgileri ve şirketin iletişim bilgileri bulunur. Bunun sayesinde müşteriler, ihtiyaç anında kolaylıkla kartın sahibine ulaşabilirler. Yani kartvizitler, kolay yolla müşterinin aklında yer edilmesini sağlar.

Genellikle 5.2 x 8.4 cm ölçülerine sahip olan klasik kartvizitler, kurumsallığı, güveni ve iş ciddiyetini yansıtırlar. Yeni bir iş ilişkisi kurulacağı zaman müşterinin görüşme sonunda talep edeceği ilk şey kartvizitiniz olacaktır. Bu talep karşısında olumsuz yanıt vermek ise karşı tarafta güvensizlik oluşturacağı için iş kaybına neden olması oldukça muhtemeldir.

Hatırlanmanızı sağlar. İş dünyasında süreklilik oldukça önemlidir. Bir kere iş yaptığınız bir şahıs ya da firma, yeni bir ihtiyaç halinde üzerinde iletişim bilgileriniz yazan kartvizitiniz sayesinde size ulaşır. Bağımsız çalışıyorsanız adınız ve iletişim bilgileriniz, bir firmada çalışıyorsanız firmanızın adı ve çalıştığınız pozisyon ile iletişim bilgileriniz sizi kolay ulaşılabilir kılacaktır.

Dijital  modelleri gün geçtikçe artsa da sade ve klasik örnekleri her zaman en ideal olanlardır. Farkınızı yansıtmak için değişik dijital tasarımlarına yönelmeniz riski de beraberinde getirecektir. Tabii iş yaptığınız alana bağlı olarak farklı çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Rekabetin bol olduğu alanlarda kendinizi hatırlatmak için deneyeceğiniz bu kartvizit tasarımı aynı zamanda ağırbaşlılıktan –yani iş yapılabilirlikten- uzak olmamalıdır. Aynı zamanda cüzdanlardaki kartvizit cepleri klasik kartvizit boyutlarına göre tasarlanır. 5.5 x 8.5 cm ölçülerinden büyük kartvizit modelleri cüzdana sığmayacağı için müşteri tarafından taşınmayabilir. Böylece ihtiyaç anında size ya da firmanıza ulaşılması zorlaşır.

Sizin adınıza elden ele gezerek şahsınızın ya da firmanızın reklamını yapan kartvizitleri tasarımında dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise sade, açık dilli ve güven duygusu aşılar nitelikte olmasıdır. Örnekleri üzerinden yapacağınız küçük bir çalışma ile sade tasarımlı, dilin doğru kullanıldığı, unvanınızı tam olarak yansıtan  modellerinin daha çok güven verdiğini göreceksiniz.

Kağıt Cinsi

250 gr.Bristol, 280gr. Tuale, 350 gr.Kuşe, 700gr. Kuşe

Baskı Yönü

Tek Yüz, Ön / Arka

LAK

Lak Yok, Kabartma Lak

  1. SELÇUK AYKAR

    Says:

    ÜRÜNLERİ ALDIM.ÇOK MEMNUN OLDUM.HARİKASINIZ.TEŞEKKÜRLER.HERKES ÇOK BEĞENDİ..

Yorum Yap