Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

Katlamalı Broşür


200x210 mm Açık Ebat
210x297 mm Açık Ebat
297x420 mm Açık Ebat
90 gr. Parlak Kuşe
115 gr. Parlak Kuşe
170 gr. Parlak Kuşe
1000
2000
5000
10000
Seçimi temizle

Seçimi temizle

Katlamalı Broşür üretim süresi 4 işgünüdür.

20 x 21 cm Katlamalı Broşür açık ebadıdır, kapalı ebadı 10×21 cm.(1 kırımlı)dır.

A4 (21×29,7 cm.) Katlamalı Broşür açık ebadıdır, kapalı ebadı 10×21 cm.(2 kırımlı) yada 14,8×21 cm.(1 kırımlı) olabilir.

A3 (29,7×42 cm.) Katlamalı Broşür açık ebadıdır, kapalı ebadı 21×29,7 cm.(1 kırımlı) yada 14×29,7 cm.(2 kırımlı) olabilir.

Baskı Ön/Arka renklidir. Tek kırım ve Çift kırım ücretimiz aynıdır.

KATLAMALI BROŞÜR baskılarında 90 gr., 115 gr. veya 170gr. Parlak Kuşe kağıt kullanılmaktadır.

Katlamalı Broşür Nedir?
Tanıtım alanında en basit ve en etkili yöntemlerin başındadır,klasik broşürler ile benzer işlevdedirler. Markanın ya da mağazanın piyasaya sürdüğü yeni ürünlerini tanıtmak ya da dönemsel kampanyaları duyurmak için kullanılırlar. Bunun dışında firmanın bilinirliğini arttırmak ve müşterinin aklında süreklilik sağlamak için de dağıtılabilir.

Katlamalı broşür hazırlama işi, klasik broşürler hazırlamaya benzer ve özen ister. Katlamalı broşür örneklerinde de görülebileceği gibi hazırlık aşamasında dikkat edilecek hususların başında ise görsel tasarım gelir. İlanın tasarımında firmanın logosu ya da sembolleşmiş rengi kullanılabileceği gibi ürünlere ağırlık verme yöntemi de tercih edilebilir. Tanıtımı yapılan ürünün ya da kampanyanın en ilgi çekici fotoğrafını koymak, zengin görsellik için iyi bir alternatif olabilir.

Görselliğin zenginliği kadar önemli noktalardan biride bilgilerdir. Ürünler ve kampanyalar hakkındaki bu bilgiler mümkün olduğunca sade, tek okuyuşta anlaşılır olmalıdır. Anlam karmaşasına yol açacak kelimeler ya da zihni yoracak uzunlukta cümleler kullanılması ilana olan dikkati düşüreceği için tercih edilmemelidir. Unutulmamalıdır ki hazırlamadaki amaç, okuyacak kişinin bütün dikkatini tanıtılan ürüne ya da kampanyaya çekmektir.

Kısa sürede basit ama etkili bir reklam yapmak için dağıtacağınız sayısının çok olması en önemli kurallardandır. Çünkü binlerce hatta on binlerce insana vereceğiniz ilanlardan alacağınız geri dönüş ilk aşamada sınırlı sayıda kalabilir. Bu sebepten sık ve yoğun kullanımı orta vadede sizi bilinir kılacak ve müşterinin zihnine ulaşmanızı sağlayacaktır.Kısa sürede basit ama etkili bir reklam yapmak için dağıtacağınız sayısının çok olması en önemli kurallardandır. Çünkü binlerce hatta on binlerce insana vereceğiniz ilanlardan alacağınız geri dönüş ilk aşamada sınırlı sayıda kalabilir. Bu sebepten sık ve yoğun kullanımı orta vadede sizi bilinir kılacak ve müşterinin zihnine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Basım Ölçüsü

200×210 mm Açık Ebat, 210×297 mm Açık Ebat, 297×420 mm Açık Ebat

Kağıt

90 gr. Parlak Kuşe, 115 gr. Parlak Kuşe, 170 gr. Parlak Kuşe

Basım Adedi

1000, 2000, 5000, 10000

 1. Esra Bayan Kuaförü

  Says:

  Broşürümüzün hazırlanması ve baskısı çok kısa zamanda elime ulaştı.Gayet başarılı buldum kalitenizide.Parlaklığı çok iyi kağıtların,daha önce bastırdığım broşürlerime hiç benzemiyor,tam istediğim gibi oldu bu sefer,ilgi ve alakada çok iyiydi,matbaa arayan herkese tavsiye ediyorum.

 2. GrafiKayhan

  Says:

  12 yıllık grafikerim,çeşitli ajanslarda ve free olarakda çalıştım,birçok matbaada iş bastırdım,işine bu kadar profesyonel yaklaşan bir matbaa görmedim,herşey için teşekkürler :)

 3. b.ulutas

  Says:

  Firma olarak uzun yıllar çeşitli matbaalarla çalıştık fakat istediğimiz verimi ve profesyonelliği alamadık,online olarak bir matbaa ile çalışmak konusunda bazı çekincelerimiz vardı ancak daha ilk işimizde e-bastır.com kalitesi ve ilgileriyle yeni matbaamız oldu,broşürler tarafımıza ulaştı emeği geçen herkese ve ilgisinden dolayı Demet hanıma teşekkür ederiz..
  -Cartier Tour

Yorum Yap