Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

Magnet


6,6x4,7
1000 Adet
2000
3000
5000
10000
Seçimi temizle

Seçimi temizle

Magnet Basım Türü TEK YÖN renkli baskıdır.
Tüm MAGNET siparişlerinde 60 Mikron Mıknatıs kullanılmaktadır.
Standart olarak tüm magnet üretimde köşeler OVAL kesimdir.
Üretimimiz 7 İş Günü ila 10 İş Günü Arasında Sürmektedir.

Magnet Nedir ?
Gelişen rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek oldukça önemli. Magnet mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biri. Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu magnet örnekleri sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, rekabette öne geçmenizi sağlar.

Mıknatıs özelliği ile özellikle buzdolapları, doğalgaz kombileri ve demir yüzeylere yapışan pratik bir reklam aracıdır. Özellikle hizmet sektöründe sıkça başvurulan reklam yöntemlerinden biri olan magnet ile firmanızın ismi daima müşterinin gözünün önünde olur. verdiğiniz hizmet kadar akılda kalıcı olmanızın da önemli olduğu ticari faaliyetlerde özellikle evlere rahatlıkla girmenizin en iyi yollarından biridir.

Sucular, kebapçılar, tatlıcılar, pizzacılar, fast food lokantaları ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firmalar için evlere ve işyerlerine girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından olan , tasarımları ile de dikkat çekmek zorundadırlar. örnekleri incelenirse en dikkat çekici tasarımlarının dikkat çekici renklere sahip olanlar oldukları görülür. Firmanızla özdeşleşen bir renk varsa onu kullanabilirsiniz. Bu yolla akılda kalıcılığı pekiştirmiş olursunuz. Ayrıca logonuzdaki renkler ya da sektörünüze uygun renkleri kullanarak da buzdolabı mıknatıs tasarımı yapabilirsiniz. Mesela su sektöründe faaliyet yürütüyorsanız mavi ve mavinin tonlarını kullanarak daha kolay akılda kalmanızı sağlarsınız. Ya da fast food restoran sahibiyseniz kırmızı rengi mıknatıslarda kullanmanız daha faydalı olur.Sucular, kebapçılar, tatlıcılar, pizzacılar, fast food lokantaları ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firmalar için evlere ve işyerlerine girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından olan , tasarımları ile de dikkat çekmek zorundadırlar. örnekleri incelenirse en dikkat çekici tasarımlarının dikkat çekici renklere sahip olanlar oldukları görülür. Firmanızla özdeşleşen bir renk varsa onu kullanabilirsiniz. Bu yolla akılda kalıcılığı pekiştirmiş olursunuz. Ayrıca logonuzdaki renkler ya da sektörünüze uygun renkleri kullanarak da buzdolabı mıknatıs tasarımı yapabilirsiniz. Mesela su sektöründe faaliyet yürütüyorsanız mavi ve mavinin tonlarını kullanarak daha kolay akılda kalmanızı sağlarsınız. Ya da fast food restoran sahibiyseniz kırmızı rengi mıknatıslarda kullanmanız daha faydalı olur.

 

Basım Ölçüsü

6,6×4,7

Basım Adedi

1000 Adet, 2000, 3000, 5000, 10000

Henüz yorum yapılmadı.

İlk yorumlayan siz olun: “Magnet”