Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

Poster / Afiş


33X48
48X68
115 gr. Parlak Kuşe
170 gr. Parlak Kuşe
10
5
50
250
1000
Seçimi temizle

Seçimi temizle

POSTER / AFİŞ Basım Türü TEK YÖN Renkli Baskıdır.

Tüm POSTER / AFİŞ baskılarında isteğinize göre 115 gr. yada 170gr. Parlak Kuşe kağıt kullanılmaktadır.

50×70 Poster / Afiş için Standart net ölçü480×680 mm’dir.

35×50 Poster / Afiş için Standart net ölçüsü 330×480 mm’dir.

Farklı Ölçülerdeki Poster / Afiş İhtiyaçlarınız için ;

0850 840 5000 telefonumuzdan yada info@ebastir.com mail adresimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Poster (Afiş) Nedir ?
Event, etkinlik, tanıtım  ve duyuru amacıyla poster yaptırma her zaman en etkili yöntemlerin başında gelir. En etkili poster örneklerini inceleyerek kendi posterinizi kendiniz tasarlayabilir ya da profesyonel bir tasarım desteği alabilir, baskı fiyatlarını öğrendikten sonra  siparişinizi verebilirsiniz.

Reklam kampanyalarında markanın bilinirliğini arttırmak için özellikle işlek bölgelere asılan posterler, daha az materyalle daha çok insana ulaşmaya yarar. Reklam çalışmalarında asıldıkları bölgelere göre gün boyu insanların dikkatini çeker, markanın ve kampanyanın akılda kalmasını sağlar. Ayrıca derneklerin ve bazı kuruluşların etkinliklerini duyurmak için dijital ve ofset kullanması da oldukça yaygındır.

Yeni ürünlerini ya da kampanyalarını tanıtmak ve potansiyel müşterinin ilgisini çekmek için reklam yapan firmalar, ne kadar çok insana ulaşırlarsa o derece başarılı olurlar. Bu başarı uzun vadede markanın bilinirliğini de artacağı için satışlarda artış olması kaçınılmazdır. Çünkü markanın bilinirliği arttırılarak müşterinin aklında kalıcılık sağlanır. Olası bir ihtiyaçta da yaptırma ve diğer reklam araçları sayesinde akla gelen ilk isim olarak rakiplere karşı avantaj sağlanır.

Konser, tiyatro, sinema, festival gibi etkinlikler düzenleyen firmalar, etkinlikten önce  iç ve dış mekanlara etkinliği kısa ve öz bir şekilde anlatan afiş örnekleri asarlar. Bu posterlerde tasarım mümkün oldukça dikkat çekici olmalıdır. Kullanılan renkler, görsel ekler ve posterin kalitesi insanların dikkatini çekerek güven ve kalite duygusu uyandırırlar. Uyanan bu ilgi de etkinliğe olan katılımı arttırır. Bu sebepten seçilen renklerde etkinliğin içeriğine göre özdeşleşmiş olanlar ya da uzaktan bile dikkat çekebilecek olanlar tercih edilmelidir. Tasarımı insanları ilk görüşte yakalamalı, kullanılan dil ise merak uyandırıcı olmalıdır.Konser, tiyatro, sinema, festival gibi etkinlikler düzenleyen firmalar, etkinlikten önce  iç ve dış mekanlara etkinliği kısa ve öz bir şekilde anlatan afiş örnekleri asarlar. Bu posterlerde tasarım mümkün oldukça dikkat çekici olmalıdır. Kullanılan renkler, görsel ekler ve posterin kalitesi insanların dikkatini çekerek güven ve kalite duygusu uyandırırlar. Uyanan bu ilgi de etkinliğe olan katılımı arttırır. Bu sebepten seçilen renklerde etkinliğin içeriğine göre özdeşleşmiş olanlar ya da uzaktan bile dikkat çekebilecek olanlar tercih edilmelidir. Tasarımı insanları ilk görüşte yakalamalı, kullanılan dil ise merak uyandırıcı olmalıdır.

 

Basım Ölçüsü

33X48, 48X68

Kağıt

115 gr. Parlak Kuşe, 170 gr. Parlak Kuşe

Basım Adedi

5, 10, 50, 250, 1000

  1. Öykü

    Says:

    Çok kısa sürede harika iş bastınız,tüm matbaa çalışanlarınıza tebrikler…..

Yorum Yap