Sepetiniz boş!
Sepeti Göster Satınal
Sepet Ara Toplamı: 0.00₺

El ilanı


A6
10x21
A5
90 gr. Parlak Kuşe
115 gr. Parlak Kuşe
Tek Yüz
Ön / Arka
1000
2000
5000
10000
Seçimi temizle

Seçimi temizle

El ilanı üretim süresi 4 işgünüdür.

A6 (net ölçü 148×105 mm) , A5 (net ölçü 148×210 mm) ve 100×210 mm

El İlanı 90 gr. yada 115 gr. parlak kuşeye renkli olarak Tek Yüz veya Ön/Arka seçeneğinize göre basılır.

El ilanı Nedir?

El ilanı, reklam sektörünün en önemli unsurlarının başında gelir. Yeni ürün tanıtımı yapmak, kampanyalar hakkında bilgi vermek ya da sadece markanın bilinirliğini arttırmak için başvurulabilecek en basit yolların başında gelen dijital ve ofset el ilan ları, araştırmalara göre en etkili yöntemlerdendir.

El ilan larında amaç, potansiyel müşterileri yeni ürünlerden ya da indirim kampanyalarından haberdar etmek olduğu kadar marka hakkında hiçbir fikri olmayan insanları da ürünlere çekebilmektir. Bunun için de el ilanı hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Dijital ve ofset el ilanı örnekleri incelendiği zaman görülür ki en doğru el ilanları, görselliğe ilk bakışta dikkat çekecek kadar önem vermelidir. İlgi çekici ya da marka ile özdeşleşmiş renkler ve şekiller burada önem taşır.

El ilanı hazırlarken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise tanıtılan ürünlerin ya da kampanyaların net bir dille anlatılmış olmasıdır. Müşteri, el ilanı na baktığı an ürüne odaklanabilmeli, uzun cümlelerin ya da gereksiz ayrıntıların arasında dikkatinin dağılması önlenmelidir. Dağıtımındaki amaç, müşterinin ilgisini mağazaya ve ürüne çekmek ise bütün yoğunluk buna verilmelidir.Yani mağazanın kapısından içeri girmeye teşvik edici olmalıdır.Rekabet ortamının yoğun olduğu sektörlerde el ilan ları önemli yer tutar. Gıda, tekstil, kozmetik, yardımcı eğitim gibi rekabetin yoğun olduğu alanlarda hem yeni sezon ürünleri hem de dönemsel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için kullanılabilen el ilan ları, aynı zamanda marka-isim bilinirliğini arttırmak ve sürekli akılda kalmak için de kullanılır. Amaç rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük bir dilimi kapmaktır.Görsel olarak çekici, içerik olarak sade ama doyurucu olarak hazırlanan dijital ve ofset el ilanları, daha geniş bir kitleye hitap etmek için yüksek sayılarda basılmalıdır. Bu, sokaklarda ya da stantlarda dağıtılan el ilan larının kısa sürede –bazen sadece bir günde- binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için gereklidir.

Basım Ölçüsü

A6, 10×21, A5

Kağıt

90 gr. Parlak Kuşe, 115 gr. Parlak Kuşe

Baskı Yönü

Tek Yüz, Ön / Arka

Basım Adedi

1000, 2000, 5000, 10000

 1. serdar

  Says:

  Öncelikle işimi yetiştirdiğiniz için teşekkürler.Açılışımızda kullanılacak el ilanları çok kaliteli ve hızlı elime ulaştı.Bu fiyatlarda bu kaliteyi hiç beklemiyordum,renkler,kağıt 10 numara valla…Baskı öncesi desteklerinizde süperdi:)

  • Mim

   Says:

   Sayın Serdar Bey,Müşteri memnuniyeti bizim için en önemlisi,o yüzdende üretimlerimizde kaliteden ödün vermiyoruz.Kendi tesisimizde hızlı ve kalite kontrolü 7/24 yaparak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.Ebastir.com ailesi olarak yeni açtığınız dükkanınızda bol kazançlı,hayırlı işler dileriz.

 2. MURAT

  Says:

  Ebastir.com süper hizmet,matbaa aramama gerek kalmadı artık.Markete el ilanı ve afiş yaptırdım,hem çabuk hemde çok kaliteli geldi

 3. Ayhan

  Says:

  Baskılar çok hızlı geldi,ellerinize sağlık…

 4. Aykut Grafiker

  Says:

  Föylerin baskısı ve kağıdı mükemmeldi gerçekten, ayrıca Balıkesire 4. günde geçti elime.Denemiştim sizi,şimdi yeni siparişlerimi geçiyorum….

 5. erdinchosver

  Says:

  Bu kadar uygun fiyata bu kalitede baskı gerçekten tebrik ederim.

Yorum Yap